Witaj w TWOJEJ Strefie Komfortu…

Nasza firma powstała by dać Ci cenny czas na odpoczynek i przyjemności. Oferując szeroki zakres usług w jednym miejscu z wariantem ,,door2door” bierzemy na swoje barki utrzymanie Twojego samochodu w nienagannej kondycji, blasku i świeżości. Naszą misją jest wydobycie jego wewnętrznego piękna. Skrojenie systemu audio pod wasz jedyny, unikalny gust muzyczny. Wyniesienie ciszy i komfortu podróży dwie klasy wyżej. Wszystko dopięte ostatnim guzikiem zrodzonym z pasji i doświadczenia. Poświęcimy nawet godziny, by zrozumieć twoje potrzeby-Ty jedynie będziesz musiał poświęcić parę minut na przekazanie nam kluczy

. Po wszystkim odstawimy odmieniony pojazd w ustalone miejsce. Zapomnij o staniu w kolejkach, szukaniu transportu i marnowaniu dnia. Poczuj się komfortowo, zajmij się sobą-obowiązki przekaż profesjonalistom.

Twoja Strefa Komfortu

 

Nie wiesz jeszcze czym jest Strefa Komfortu?

Auto Detailing

Wszyscy myjemy swoje samochody. Każdemu sprawia przyjemność spojrzenie na swoje zadbane, ulubione 4 kółka. Niestety czas i otoczenie są nieubłagane. Powstają rysy, wtrącenia, oksydacje. Mimo starań, widzimy zanikający efekt naszych starań by nasz towarzysz wyglądał jak nowy…

Wyciszanie pojazdów

Możemy lubić oglądać głośno film, posłuchać intensywnej muzyki. Ale nikt nie lubi monotonnego hałasu dobiegającego z kół przez całą trasę na wymarzony urlop. Porozumiewanie się na autostradzie krzykiem z pasażerami z tylnej kanapy nie sprzyja budowaniu relacji i interesujących rozmów.

Car Audio

Codziennie włączamy odruchowo radio, by coś w tle umilało nam każdą minutę podróży. To naturalne, dźwięk i muzyka towarzyszą człowiekowi od zawsze. Muzyka potrafi wywołać nasze wspomnienia, potrafi też zapisać nowe. Odpowiednio podana wywołuje skrajne emocje. Tutaj właśnie jest ta luka, którą potrafimy wypełnić.