Witaj w TWOJEJ Strefie Komfortu…

Nasza firma powstała by dać Ci cenny czas na odpoczynek i przyjemności. Oferując szeroki zakres usług w jednym miejscu, z wariantem ,,door2door”, bierzemy na swoje barki utrzymanie Twojego samochodu w nienagannej kondycji. Ponieważ naszą misją jest wydobycie jego wewnętrznego piękna. Skrojenie systemu audio pod Twój unikalny gust muzyczny. Wyniesienie ciszy i komfortu podróży dwie klasy wyżej. Wszystko dopięte na ostatni guzik, zrodzony z pasji i doświadczenia. Poświęcimy nawet godziny, by zrozumieć Twoje potrzeby – podczas gdy Ty będziesz musiał jedynie poświęcić parę minut na przekazanie nam kluczy. 

U nas zapomnisz o staniu w kolejkach i marnowaniu dnia. Poczuj się komfortowo, zajmij się sobą.

Obowiązki przekaż profesjonalistom.

Twoja Strefa Komfortu

 

Nie wiesz jeszcze czym jest Strefa Komfortu?

Auto Detailing

Wszyscy myjemy swoje samochody. Każdemu sprawia przyjemność spojrzenie na swoje zadbane, ulubione 4 kółka. Niestety czas i otoczenie są nieubłagane. Niegdyś nieskazitelny obraz naszego samochodu marnieje. Powstają rysy, wtrącenia, oksydacje. Mamy wrażenie, że do lakieru klei się dosłownie każdy brud i owad, a usunięcie tego sprawia coraz większy problem. Ale mamy z nim tyle wspomnień, zawsze wiernie dowoził nas w każde miejsce…

Wyciszanie pojazdów

Możemy lubić głośno oglądać film, posłuchać intensywnej muzyki. Ale niewątpliwie nikt nie lubi monotonnego hałasu dobiegającego z kół przez całą trasę na wymarzony urlop. Porozumiewanie się na autostradzie krzykiem z pasażerami z tylnej kanapy z pewnością nie sprzyja budowaniu relacji i interesujących rozmów. Mało kto uzna za motywujący dźwięk stojącej obok nas ciężarówki w porannym korku.

Car Audio

Codziennie włączamy odruchowo radio, by coś w tle umilało nam każdą minutę podróży. To niewątpliwie naturalne, dźwięk i muzyka towarzyszą człowiekowi od zawsze. Dlatego muzyka potrafi wywołać nasze wspomnienia, potrafi też zapisać nowe. Odpowiednio podana wywołuje skrajne emocje. Tutaj właśnie jest ta luka, którą potrafimy wypełnić.