Auto detailing

Wszyscy myjemy swoje samochody. Każdemu sprawia przyjemność spojrzenie na swoje zadbane, ulubione 4 kółka. Niestety czas i otoczenie są nieubłagane. Niegdyś nieskazitelny obraz naszego samochodu marnieje. Powstają rysy, wtrącenia, oksydacje. Mamy wrażenie, że do lakieru klei się dosłownie każdy brud i owad, a usunięcie tego sprawia coraz większy problem. Ale mamy z nim tyle wspomnień, zawsze wiernie dowoził nas w każde miejsce…

Sprawa nie jest jednak tak jednobiegunowa. Dosyć podobną notkę możemy napisać o nowym samochodzie. Cięcia na etapie produkcyjnym i ekologia nieuchronnie przyspieszają przebieg takiej historii dla naszej świeżutkiej perełki z salonu. Niestety, lakieru jest niewiele i każda rysa niesie ryzyko odciśnięcia piętna do końca jego życia, bądź naprawy lakierniczej.

Jednak naturalną regułą rynku, jest odpowiedź na potrzeby. Stąd gwałtowny rozwój powłok ochronnych, narzędzi i materiałów do obróbki lakieru, oraz chemii do bieżącej pielęgnacji. Rzeczy te, w rękach wykwalifikowanych osób, potrafią zdziałać cuda. Powłoki ceramiczne twardsze od lakieru dwu-, nawet trzykrotnie, są w naszych rękach, gotowe by chronić twój samochód. Dzięki najnowszym systemom do korekty lakieru możemy odmłodzić twój samochód. Specyfiki do pielęgnacji wnętrza, jego elementów plastikowych i skórzanych, pomogą zapomnieć o plamach, blaknięciu i upływie czasu. Wszystko dla Ciebie, w naszych rękach.

Byś mógł cieszyć się swoją Strefą Komfortu.

Wyciszanie pojazdów

Możemy lubić głośno oglądać film, posłuchać intensywnej muzyki. Ale niewątpliwie nikt nie lubi monotonnego hałasu dobiegającego z kół przez całą trasę na wymarzony urlop. Porozumiewanie się na autostradzie krzykiem z pasażerami z tylnej kanapy z pewnością nie sprzyja budowaniu relacji i interesujących rozmów. Mało kto uzna za motywujący dźwięk stojącej obok nas ciężarówki w porannym korku.

Większość z nas chciałaby uciec od tego, poczuć w samochodzie te przyjemne objęcia ciszy. Odprężyć się przy cichej rozmowie, skupić się na przyjemności z jazdy i podróży. Jest na to remedium-wyciszanie wnętrz pojazdów. Użycie profesjonalnych, technologicznie zaawansowanych materiałów w odpowiedniej kombinacji potrafi stłumić natężenie niechcianych dźwięków nawet dwukrotnie.

To zdecydowanie wystarczy, by zapomnieć o irytującym szumie kół przez większość podróży i o tym co dzieje się poza pojazdem. Zaczynamy się czuć niczym okryci przyjemnym kocem, który odcina nas od reszty otoczenia i pozwala odetchnąć. Rozmowa z współpodróżnikami staje się odprężająca. Wszystko to dzięki temu, że zaufaliście naszemu doświadczeniu w aplikacji odpowiednich materiałów, w odpowiednie miejsca.

Bo pozwoliliście nam zbudować swoją Strefę Komfortu.

Car Audio

Codziennie włączamy odruchowo radio, by coś w tle umilało nam każdą minutę podróży. To niewątpliwie naturalne, dźwięk i muzyka towarzyszą człowiekowi od zawsze. Dlatego muzyka potrafi wywołać nasze wspomnienia, potrafi też zapisać nowe. Odpowiednio podana wywołuje skrajne emocje.

Tutaj właśnie jest ta luka, którą potrafimy wypełnić. Indywidualnie dobrany pod słuchacza zestaw, zestrojony akustycznie z samochodem potrafi nas poruszyć nawet w trasie, 500km od domu. Przestrzeń, głębia, detaliczność-te określenia kojarzące się z oddawaniem się muzyce w domu, w wygodnym fotelu, można przenieść dzięki naszemu doświadczeniu do wnętrza twojego samochodu. Barwność, wybrzmienia-elementy budujące naturalność dźwięku, jak i jego ekspresję, mogą Cię dopaść w fotelu kierowcy…tak intensywnie, że nawet zwykły wyjazd po bułki może się przedłużyć. Wszystko to doprawione profesjonalnym i estetycznym montażem. Dyskretnym, bądź ozdobnym.

Byś odkrył swoją nową Strefę Komfortu.